خانه / نمونه کار / استند نمایشگاهی و بنر محیطی

استند نمایشگاهی و بنر محیطی

استند و بنر آرژین گرافیک

از پارامترهای مهم تبلیغات ، استند نمایشگاهی از بهترین اقلام تبلیغاتی جهت معرفی برند یا محصول مورد نظر شما می باشند. محبوبیت این سازه ها به حدی رسیده است که تولیدکنندگان آنها هر روز با مدل های مختلف در اندازه ها و جنس متریال ، طیفی گسترده را برای استفاده و بهره برداری از این سازه های نمایشگاهی ارائه میدهند.

غرفه‌های نمایشگاهی که در نتیجه همکاری و برنامه ریزی دقیق شرکت کننده‎ها و ایده خلاق طراحان حاصل می‎شوند، راهی مناسب برای تبلیغات و بازاریابی به شمار می‎روند. ساخت و طراحی غرفه‌ها توسط غرفه سازان و کسانی که در این زمینه تخصص دارند، صورت می‎گیرد. با توجه به تأثیراتی که سازه های نمایشگاهی در اذهان بازدیدکنندگان دارند، به تنهایی معیار با ارزشی برای تعیین موفقیت تجارت به شمار می‎روند. بر همین اساس طراحی و اجرای غرفه باید در راستای آگاهی از محصول و شرکت باشد تا مخاطبان هرچه بیشتر با مجموعه شرکت و خدمات آن آشنا شوند. به این معنا که فضای غرفه باید به گونه‎ای باشد که بازدیدکننده به سرعت بتواند بر مبنای علایق خود، محصولات مورد نظر را بیابد.استند نمایشگاهی به عنوان استند تبلیغاتی یکی از ابزارهایی است که در طراحی و اجرای غرفه باید به درستی انتخاب شود تا ذهن مخاطب و بیننده را درگیر کند.

علی رغم ذهنیتی که به وجود می آوردند استند نمایشگاهی  فقط مختص غرفه های نمایشگاهی نیستند ، موراد استفاده بسیاری دارند به عنوان مثال در یک سخنرانی علمی که از اهمیت بالایی برخوردار است.

» برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید «